Answer:
Best fruit <Smooth and Tasty<Healthy Smoothie
Step-by-step explanation:
A) Best Fruit 22.5 ounces for $2.29
Cost of 22.5 ounces of Best fruit = $2.29
Cost of 1 ounce of Best fruit = 
B)Healthy Smoothie 12.5 ounces for $3.00
Cost of 12.5 ounces of Healthy Smoothie= $3
Cost of 1 ounce of Healthy Smoothie = 
C)Smooth and Tasty 32 ounces for $5.16
Cost of 32 ounces of Smooth and Tasty = $5.16
Cost of 1 ounce of Smooth and Tasty = 
the least to the greatest unit cost in dollars per ounce.: 0.101<0.161<0.24
Best fruit <Smooth and Tasty<Healthy Smoothie