Answer:
Step-by-step explanation:
If carla wants to spend the least amount of money she should go to the Braves game because it has one of the lowwest admission and the food is cheaper than any where else. Yes, the concert admission is the same price but the tee-shirts and soda costs more.
5345.40 is what percent of 45300
5345.40=45300x
0.118=x --divide both sides by 45300
andrews net federal income tax rate is C) 11.8%
43x7=301
12x9=108
10x6=60
9x7=63
7x5=35
6x3=18
0x8=8
30x3=90
11x8=88
73x2=219
83x5=415
16x8=128
392x7=2,744
29x4=116
761x9=6,849
4,829x6=28,974
12x7=84
25,500x4=102,000
The answer is 5/9. I showed a bit more work on the other post