The question is incomplete, here is the complete question:
371. mg of an unknown protein are dissolved in enough solvent to make 5.00 mL of solution. The osmotic pressure of this solution is measured to be 0.118 atm at 25°C. Calculate the molar mass of the protein. Round your answer to 3 significant digits.
<u>Answer:</u> The molar mass of the unknown protein is 
<u>Explanation:</u>
To calculate the concentration of solute, we use the equation for osmotic pressure, which is:

or,

where,
= osmotic pressure of the solution = 0.118 atm
i = Van't hoff factor = 1 (for non-electrolytes)
Mass of protein = 371. mg = 0.371 g (Conversion factor: 1 g = 1000 mg)
Molar mass of protein = ?
Volume of solution = 5.00 mL
R = Gas constant = 
T = temperature of the solution = ![25^oC=[25+273]K=298K](https://tex.z-dn.net/?f=25%5EoC%3D%5B25%2B273%5DK%3D298K)
Putting values in above equation, we get:

Hence, the molar mass of the unknown protein is 